کارتن تلویزیون انواع مدل های الجی، اسنوا، سامسونگ،ایکس ویژن، شهاب، جی پلاس و انواع برندها و مدل های آنها را می توانید با در نظر گرفتن ابعاد و وزن و با کسب مجوز از سوی نمایندگی هایشان برای تولید کارتن و جعبه، برای سفارش اقدام کنید ولی قبل از آن لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید تا بسته بندی بی عیب و نقصی تولید گردد.

خرید کارتن تلویزیون

برای ثبت سفارش کارتن تلویزیون، ابتدا می بایست با جمع آوری ویژگی هایی از محصول ، سفارش خود را نهایی نمایید زیرا بعد از تولید کارتن، اگر کارتن بسته بندی همانی نباشد که مد نظرتان بوده، دیگر نمیشود آنرا اصلاح کرد و شما مجبور میشوید که از بسته بندی استفاده کنید که به دردتان نمیخورد.

دستگاه روتاری

تصویری را که مشاهده میکنید دستگاه روتاری یا دورانی نام دارد. این دستگاه تشکیل شده از سه مرحله میباشد که شامل:

۱- اتاقک پمپاژ رنگ ، ۲کلیشه ، ۳- قالب ، که درباره هر یک توضیحات مختصری را خواهیم داد.

در اتاقک های پمپاژ رنگ چهار رنگ اصلی استفاده میگردد که وظیفه انتقال رنگ به کلیشه را دارند که رنگ مورد نظر از طریق کلیشه بر روی ورق کارتن درج میگردد. بعد از درج رنگ که طرح آن بر روی کلیشه طراحی شده است نوبت به مرحله برش میرسد. مرحله برش توسط قالب ها صورت میگیرد که بر روی آنها تیغ هایی تعبیه شده است که ورق میان دو قسمت متحرک رول مانند رفته و برش انجام میشود که در انتها یک ورق دارای چاپ و برش خورده تولید شده است.

ممکن است در بین مراحلی که توضیح داده شد برخی از آنها بنا به خواسته مشتری با نوع بسته بندی حذف گردد. برای مثال قرار است یک جعبه ای تولید شود که چاپ نداشته باشد. خب، در این مرحله میتوان رنگ و کلیشه را حذف کرد و ورق موردنظر توسط قالب برش داده میشود یا در برخی موارد ممکن است چاپ توسط دستگاه های دایکاتی صورت پذیرد.

با خواندن مطالب فوق تقریبا اطلاعات نسبی از عملکرد دستگاه روتاری کسب کرده اید. این دستگاه توانایی تحویل ورق های چاپ دار و برش خورده در تعداد ۵۰۰۰ عددی در ساعت را دارد اما میانگین و متوسط کا با آن حدودا ۲۰۰۰ عدد در ساعت است که هم تولید با کیفیت بهتری انجام میگیرد و هم اصطحکاک دستگاه به حداقل میرسد.

مهمترین ویژگی های تولید کارتن تلویزیون

وزن :

با در نظر داشتن وزن محصول به راحتی میتوان ترکیب ورق های کارتن را انتخاب نمود. این کار باعث می شود مناسب ترین جنس کارتن در زمان ساخت آن استفاده گردد زیرا جنس مناسب تشکیل دهنده اصلی قیمت کارتن به حساب می آید.

ابعاد :

اگر ابعاد (طول، عرض، ارتفاع) دقیقی از کالا نداشته باشید جعبه کارتنی که تولید میشود برای کالای مد نظر کوچک بوده که در دراز مدت باعث پارگی و متلاشی شدن کارتن میشود و یا بزرگ تر بوده که با فضای اضافی درون آن باعث تکان خوردن وسیله حین جابجایی شده که این امر نیز به خود کالا صدمه وارد میکند.

چاپ :

چاپ کارتن یکی از ویژگی های مهم محسوب می شود زیرا هم حکم تبلیغات و توسعه برندینگ را در پی دارد و باعث زیبایی کارتن بسته بندی تلویزیون میگردد و میتوان از چاپ سیلک ، فلکسو و افست (لمینتی) استفاده نمود.

طراحی :

طرح روی کارتن نیازمند فکری ایده پرداز و با تجربه در زمینه خلق انواع طرح های گوناگون است که باعث میگردد طرحی شایسته محصول مورد نظر را تولید کند. این موضوع باعث می شود سالها در حافظه دراز مدت مخاطب جا خوش کند اگر طرح دارای ویژگی های منحصر به خود باشد.

نحوه محاسبه قیمت کارتن

برای محاسبه و استعلام قیمت کارتن تلویزیون موضوعاتی از جمله : نوع و ترکیب جنس، تعداد لایه های کارتن (۳لایه، ۵لایه، ۷لایه،)، تیراژ، نوع چاپ، مدل کارتن از مهمترین مواردی هستند که در تعیین قیمت کارتن هر یک به انداره ای تاثیر گذار هستند و در این خصوص می توانید از کارشناسان واحد فروش و طراحی نارون کارتن مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *