امروزه کارتن های بسته بندی در صنعت های مختلف طرفدارن زیادی به خود جلب کرده است به این دلیل که کارتن های مقوایی قابلیت های بسیار زیادی دارند.
کارتن های بسته بندی محصولات یدکی، می توانند بدون آسیب رساندن به محصولات از آن ها محافظت کنند، از این رو شرکت های تولید کننده لوازم مکانیکی و صنعتی، جعبه یا کارتن بسته بندی محصولات یدکی خود را در بسته بندی های مقوایی با طرح و چاپ منحصر به فرد روانه بازار می کنند.
یک تولید کننده موفق قطعات یدکی، برای درخشیدن برند خود در بازار هدف از بسته بندی های مقوایی با طرح اختصاصی استفاده می کند. اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

                                                 

کارتن بسته بندی محصولات یدکی
کارتن‌ بسته بندی محصولات یدکی، معمولاً از جنس مقوای مقاوم ساخته می‌شود و قادر است محتوای داخلی بسته را در مقابل آسیب‌های حمل و نقل محافظت کند. همانطور که می دانید محصولات یدکی شامل: لنت، صفحه دیسک و سایر لوازم یدکی خودرو می باشد. با توجه به وزن این نوع محصولات جنس کارتن مشخص می شود، برای مثال برای بسته بندی قطعات یا لوازم یدکی خودرو به دلیل وزن نسبتاَ زیادی که دارند از کارتن سه لایه استفاده می شود.
تحمل وزن سنگین در این نوع از کارتن ها بسیار بالاست و این نوع کارتن ها در حین حمل و نقل آسیب نمی بینند.
به طور کلی، استفاده از کارتن‌های مقاوم و مناسب برای بسته‌بندی محصولات یدکی می‌تواند در طول حمل و نقل و تحویل به مقصد مناسب باشد.
توصیه نارون کارتن به عرضه‌کنندگان محصولات یدکی، انتخاب بهترین نوع کارتن بسته‌بندی برای نیازهای خاص می باشد. کارخانه کارتن سازی نارون کارتن یکی از بهترین تولید کنندگان کارتن بسته بندی محصولات یدکی می باشد.
ویژگی کارتن های بسته بندی محصولات یدکی
برخی از ویژگی‌های کارتن‌های بسته‌بندی محصولات یدکی می تواند شامل موارد زیر به همراه توضیحات کوتاه باشد:
مقاومت:کارتن‌ بسته بندی محصولات یدکی، باید به اندازه کافی مقاوم باشد تا قطعات را در برابر آسیب‌های حمل و نقل محافظت کند. ضخامت و جنس مقوای این نوع کارتن ها معمولاً براساس وزن و حجم محصولات تعیین می‌شود.
ابعاد مناسب:کارتن بسته بندی محصولات یدکی، باید ابعاد مناسبی داشته باشد تا بتوان محصولات یدکی را به درستی درون آن قرار داد. با بسته بندی درست محصول، جابجا کردن و حمل و نقل آن به راحتی صورت می گیرد.
ثابت بودن محصول در کارتن: کارتن‌های بسته‌بندی باید قابلیت تثبیت محتوای داخلی را داشته باشند تا از جابجایی و آسیب به محصول در حین حمل و نقل جلوگیری شود.
استفاده بهینه از فضا: به دلیل اینکه بسته‌بندی محصولات یدکی در تعداد زیادی انجام می شود، کارتن بسته بندی محصولات ، باید قابلیت تراکم و استفاده بهینه از فضا را داشته باشد.
برچسب‌گذاری: بر روی کارتن‌ها باید برچسب‌های صحیح و قابل خواندن برای شناسایی محتوا، هشدارها و اطلاعات مربوط به محصولات نشان داده شود.


قیمت پک های بسته بندی
تمام مراکز تولیدی، محصولات خود را با توجه به نیاز بازار بسته بندی می کنند، هر مرکز تولیدی و خدماتی برای ارائه محصولات خود نیاز به بسته بندی دارد زیرا بسته بندی نقش مهمی در بازاریابی و راندمان فروش محصول دارد.
در بسیاری از موارد دیده شده که محصولات بسته بندی در نزد اکثر مردم از اهمیت بالایی برخوردار هستند، یکی از انواع این محصولات کارتن بسته بندی محصولات یدکی می باشد، این نوع از پک ها به شکل های مختلفی تولید خواهند شد.
قیمت این نوع پک ها به چند لایه بودن کارتن و نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار مربوط می شود.
ارزانترین کارتن بسته بندی
ارزانترین کارتن بسته‌بندی، بستگی به اندازه و نوع استفاده آن دارد. اما به طور کلی، کارتن‌های استاندارد برای بسته‌بندی اشیاء متوسط و سبک اغلب با قیمت مناسبی در دسترس هستند.
قیمت کارتن‌ها ممکن است تغییر کند و به عواملی مانند اندازه، جنس، ضخامت، تعداد سفارش و شرکت تولیدکننده و نوسانات بازار بستگی داشته باشد.
برای خرید کارتن بسته‌بندی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می‌توانید سفارش خرید خود را به نارون کارتن دهید. در هر صورت، برای پیدا کردن مناسب ترین قیمت، می‌توانید با استعلام قیمت اطلاعات دقیقی در این زمینه بدست آورید. ماندگار بودن مشتری های نارون کارتن جز افتخارات این شرکت می باشد.
قیمت کارتن
قیمت تولید کارتن بسته‌بندی در نارون کارتن به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر عواملی که می‌تواند قیمت کارتن بسته‌بندی محصولات یدکی را تحت تأثیر قرار دهد بررسی می‌کنیم:
1. اندازه و ابعاد کارتن بسته بندی محصولات یدکی: اندازه و ابعاد کارتن بسته‌بندی تاثیر زیادی بر قیمت آن دارد. بسته‌بندی‌های بزرگتر با ابعاد و وزن بیشتر معمولاً گرانتر هستند زیرا مواد اولیه بیشتری برای تولید کارتن مصرف می شود و همچنین حمل و نقل آنها ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.
2. نوع مواد مصرفی در کارتن بسته بندی محصولات یدکی: نوع مواد استفاده شده در تولید کارتن بسته‌بندی محصولات یدکی و ضخامت آنها نقش مهمی در قیمت نهایی دارد. برخی از مواد کارتن با کیفیت بالا و ضخامت بیشتر، قیمت بالاتری نسبت به سایر کارتن ها دارند. همچنین، اگر از مواد قابل بازیافت و محیط زیستی استفاده شود، قیمت ممکن است بیشتر باشد.
3. تعداد و حجم سفارشات: تعداد کارتن‌هایی سفارش داده شده و حجم کلی سفارش، قیمت تولید را تحت تأثیر قرار می‌دهد. سفارش‌های بیشتر معمولاً باعث تخفیف قیمت می‌شوند.
4. پرینت و طراحی کارتن بسته بندی: اگر نیاز به چاپ و طراحی خاص روی کارتن بسته‌بندی محصولات یدکی داشته باشید، این چاپ ممکن است قیمت را افزایش دهد. طراحی‌های پیچیده‌تر و استفاده از رنگ‌های بیشتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *