جعبه نبات باید به گونه ای تولید شود که هم از نظر زیبایی و مدرن بودن جذابیت داشته و هم باید در تولید پک های آن اصول بهداشتی رعایت شود. در تولید این کالا میتوان از کارتن به عنوان کارتن مادر و از جعبه های مقوایی برای بسته بندی اصلی خود محصول استفاده نمود.

تولید و طراحی جعبه نبات

جعبه نبات باید در بهترین کیفیت و زیباترین طراحی ها اتفاق بیفتد. بسته بندی امروزه نقش بسیار مهمی در کیفیت و حفاظت از محصولات دارد به همین دلیل است که تولیدکنندگان محصولات مختلف در صدد آن اند که محصولاتشان را با یک بسته بندی که نشان دهنده نام تجاری آنها باشد وارد بازار کرده یا بخواهند صادر کنند.

برای جعبه نبات انواع مقوا مثل: مقوای پشت طوسی و ایندربرد استفاده میشود. البته باید بدانید که در دسته موادغذایی بهتر است از مقوای ایندربرد که بهداشتی تر است استفاده کنید. با توجه به وزن و حجم نبات باید از گرماژهای مختلف برای تولید استفاده نمود.

نکات مهم در بسته بندی نبات

توجه کردن به اصول یک جعبه یا کارتن مناسب از شیوه ها و راهکارهایی است که باید به کار گرفته شود تا بسته بندی مناسب یک محصول تولید گردد.

جعبه نبات باید به نحوی تولید گردد که:

  • محصول درونی را از رطوبت، گرد و خاک و هرگونه آلودگی محیطی دیگر حفظ نماید.

  • بسته بندی نبات به گونه ای طراحی شود که امکان توزیع و حمل و نقل آن آسان باشد.

  • طراحی و مدل جعبه بسته بندی به قدر کافی جذابیت ظاهری داشته باشد که بتواند فروش خوب محصول را رقم بزند.

  • اطلاعاتی همانند: تاریخ تولید و انقضا، چگونگی باز کردن محصول، استانداردهای مواد غذایی، مهر تایید بهداشت و … روی آن درج شده باشد تا اعتماد مشتریان به برند بیشتر جلب شود.

قیمت جعبه نبات

نحوه محاسبه قیمت به عواملی مثل ابعاد، حجم و وزن محصول، مدل جعبه، ورق مصرفی، تیراژ و تعداد سفارش بستگی دارد. با توجه به محصولتان میتوانید هر گونه مدل جعبه یا کارتن، انواع چاپ طرح و لوگو و خدمات پس از چاپی که مدنظرتان است را داشته باشید تا کارشناسان ما در این زمینه بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه دهند.

صادرات نبات

نبات به صورت شاخه ای و چوبی تولید میگردد. نبات های شاخه ای به صورت فله ای درون کارتن های مادر در بازارهای داخلی توزیع میشوند. اما در مقابل، نبات های چوبی که شکل و ظاهر مجلسی تری دارند در جعبه های مقوایی به صورت عددی پک شده و به دست مشتریان می رسند.

از آن جایی که نبات نیز به عنوان یک کالای ایرانی به کشورهای دیگر صادر میگردد، معمولا برای آن از جعبه های اختصاصی استفاده میکنند.

جعبه های اختصاصی یعنی آن که آنها را به صورت سفارشی با طراحی های خاص و خدمات پس از چاپ مناسب تولید میکنند تا برای صادرات به سایر کشورها مناسب باشند.

چاپ جعبه نبات

چاپی که برای جعبه های مقوایی استفاده میگردد، چاپ افست بوده که در رنگ و طرح هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. جعبه های مقوایی نبات در مدل های کیبوردی، تلسکوپی و کشویی قابل تولید میباشند که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند.

امکان تولید سایر مدل های دیگر نیز وجود دارد. در اکثر موارد در جعبه های نبات، درب آنها به گونه ای طراحی میگردد که قسمتی از محصول مشخص باشد و برای نشان دادن محصول درونی روی قسمت بیرونی درب آن از یک لایه سلفون مقاوم یا طلق استفاده می کنند.

خدمات پس از چاپ از جلوه های زیبایی است که در ادامه چاپ افست امکان پذیر است. خدماتی مثل: سلفون، یویی، ورنی، طلاکوبی و برجسته سازی را میتوان روی جعبه های صادراتی مناسب استفاده نمود. قرار گیری درست محل لوگو و خوانا بودن آن از عوامل بسیار مهمی است که باید در چاپ اعمال گردد.

سخن آخر …

نارون کارتن با یک دهه تجربه در زمینه چاپ و بسته بندی توانسته است مشتریان زیادی را در زمینه سفارشات انواع جعبه و کارتن های صادراتی داشته باشد. شما میتوانید برای ارتباط داشتن با بخش فروش از قسمت تماس با ما با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و در صورت هر گونه سوال مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *