کارتن پستی یکی از انواع بسته بندی‌های ویژه است که با دارا بودن نشان پست، محل مناسب برای الصاق تمبر، مکان برای درج آدرس گیرنده و فرستنده کار ارسال مرسولات را ساده سازی کرده است. کارتن های پستی برای دفاتر پیشخوان دولت در سراسر ایران، انواع فروشگاه های اینترنتی و شرکت ها برای ارسال مرسولات پستی می تواند کاربرد گسترده ای داشته باشد. کارتن پستی باعث می شود تا ارسال کننده مرسوله به راحتی بتواند محصول خود را درون بسته قرار داده و در محل خود آنرا بسته بندی و آدرس چسبانی کرده و مجموعا تحویل اداره پشت داده شود. مشخصه‌‎های بارز این کارتن های مقوایی، داشتن چاپ ویژه شرکت ملی پست ایران است. یکی از انواع خدماتی که در سامانه آنلاین نارون کارتن ارائه می دهیم، انواع بسته بندی های پستی هستند که کمک میکنند افراد به راحتی مرسولات خود را با هزینه پایین بسته بندی و آماده ارسال کنند.

ویژگیهای کارتن پستی ارائه شده در سامانه فروش آنلاین نارون کارتن :

  • ارائه شده با چاپ ویژه و اختصاصی شرکت پست

  • کیفیت و مقاومت بالا ورق استفاده شده در تولید محصول

  • سایز بندی استاندارد انواع کارتن پستی

  • خرید کارتن پستی از نارون کارتن به دلیل قیمت فروش مناسب کارتن و امکان مختلف بررسی کارتنهای مختلف و خرید آنها می تواند بسیار مورد توجه باشد.

  • امکان درج آدرس فرستنده، گیرنده و کد پستی و دارا بودن محل الصاق تمبر و بارکد

  • با توجه به تغییر طرح کارتن های پستی، سامانه نارون کارتن انواع کارتن پستی با طرح جدید و قدیم را ارائه می‌دهد.

 

بارزترین مشخصه کارتن‌های پستی نسبت به کارتن ساده و کارتن اسباب کشی، ارائه آنها به صورت چاپدار است. به این صورت که بر روی آنها مکان های ویژه ای برای نوشتن آدرس گیرنده و فرستند و محل الصاق تمبر تعبیه شده است. ابعاد کارتن پستی متنوع بوده و هم اکنون به صورت کارتن های پستی با چاپ قدیم و کارتن های پستی با طرح جدید ایران پست ارائه می شوند. علاوه به گسترش استفاده از این کارتن های پستی و نیاز روزافزون به ابعاد مختلف، محصولات جدید کارتن پستی شامل کارتن های کیبوردی که برای ارسال مرسولاتی با ارتفاع کم مثل انواع کاتالوگ،آلبوم کتابچه و… می‌توانند استفاده شوند، به مجموعه محصولات ما اضافه شده اند.

ما در فروشگاه اینترنتی نارون کارتن سعی کرده ایم که حذف واسطه ها و با کمترین سود و فروش مستقیم کارتن پستی، علاوه بر ایجاد شرایط آسان و سریع برای خرید کارتن نرخ مناسبی عرضه کنیم. بعلاوه ما از نیازهای بخش خرده فروشی آگاه بوده و امکان سفارش محصولات را به صورت تک و عمده فراهم کرده ایم. ما برای تمامی مشتریان خود، خریداران عمده کارتن پستی و یا خریداران جزئی تخفیفات و شرایط ویژه ای فراهم آورده ایم تا همراهان ما به راحتی و با آسودگی بتوانند خرید خود را ثبت کرده و محصول را تحویل بگیرند. تمام سعی ما در مجموعه نارون کارتن ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب است.

کارتن پستی با قیمت مناسب و سایز های مختلف را می توان در وبسایت نارون کارتن مورد بررسی و خرید قرار داد.

از دغدغه های اساسی هموطنان عزیز در سایر شهرهای کشور عدم دسترسی به بازار تهران و تولیدی های مستقر در تهران بوده است. ما امکان این را فراهم آورده ایم تا تمامی همراهانمان در تهران و شهرهای دیگر بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را ثبت کرده و با استفاده از خدمات اداره پست و یا باربری محصولات خود را دریافت نمایند. با سیستم ارسال پستی یا باربری پروسه، خرید کارتن پستی در تهران و سایر شهرها با سامانه های فروش اینترنتی راحت تر از قبل شده است. خرید اینترنتی کارتن پستی از جمله کارتن پستی با سایز کارتن های اداره پست، کارتن اسباب کشی و کارتن آماده در نارون کارتن به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید به صورت آنلاین یا با برقراری تماس تلفنی و دریافت لیست قیمت کارتن پستی سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *