اولین مورد مهم در کارتن های میوه و تره بار ساختارفیزیکی کارتن است.
وظیفه سالم رسیدن بار به مقصد را ساختار فیزیکی کارتن را برعهده دارد مثلا از له شدن و ضربه خوردن میوه ها جلوگیری میشود مخصوصا میوه ای مثل کیوی که نیاز به مراقبت بیشتری دارد.
کارتن های میوه باید طوری طراحی شوند که محکم و مقاوم ، ضدآب و ضد رطوبت طراحی و تولید شوند.
کارتن های میوه و تره بار باید در ابعادی ساخته شوند که بر روی پالت های استاندارد قابل چینش باشند و همچنین میوه باید دارای دسته های حمل و نقل باشند که براحتی جابجاشوند.

کارتن کیوی سفید

برای اینکه کیوی سالم و بدون له شدن وارد بازار فروش شود، لازم است که در کارتن و جعبه مناسب قرار گیرد. مقاومت کارتن بسیار مهم است ازین رو کارتن های مخصوص سه لایه و پنج لایه برای آن مناسب می باشد. کارشناسان نارون کارتن در تمام مراحل طراحی و ساخت کارتن همگام با مشتری هستند. جهت سفارش کارتن و جعبه با ما در ارتباط باشید.

کارتن کیوی قهوه ای

کارتن ها در حالت طبیعی و در زمان تولید به صورت قهو های هستند ولی کارتن هایی با نمای سفید هم وجود دارد که لایه رویه آن را مقوایی سفید قرار می دهند و در قیمت کارتن کمی با هم تفاوت دارند.

کارتن کیوی لمینتی

کارتن های کیوی لمینتی زیباترین کارتن های بسته بندی می باشد که بیشتر برای صادرات میوه و محصولات دیگر استفاده می شود. برای تولید این نوع جعبه کارتن ابتدا باید مشخص گردد تولید بر پایه کارتن سه لایه انجام شود یا پنج لایه و سپس طراحی آن مشخص گردد و پوستر آن چاپ و بر کارتن چسبانده شود و با قالب مدل جعبه برش خورده (برش دایکاتی) و در پایان سرهم نموده تا مشابه جعبه های بالا گردند.

         

گروه چاپ و بسته بندی نارون کارتن

نارون کارتن تولید کننده انواع کارتن میوه از طرلحی تا تولید نهایی کارتن همراه شماست.

بسته بندی و طرح و رنگی که روی کارتن انجام می شود ازاهمیت بالای برخورداراست ،درتولید و بسته بندی کارتن میوه و کیوی باید توجه ویژه ای به طرح گرافیکی آن داشت ،تیم طراح شرکت نارون کارتن در این امر شما را یاری میدهد تا طراحی مطابق بازار هدف و سلیقه مشتری باشد. یک بسته بندی شیک و مدرن، با کیفیت بالا همراه با طراحی و چاپ عالی باعث افزایش چشم گیر فروش محصولات شما می شود برای بسته بندی شیک مطابق سلیقه مشتری هایتان با ما درتماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *