بسته بندی روغن زیتون با پیشرفت صنعت جعبه و کارتن مقوایی دچار تحول شده و با روش های نوین توانسته به رشد روز افزون نیاز کسب و کار های مرتبط در صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی برای خرید یک بسته بندی منحصر به فرد به خوبی پاسخ داده و برای آنها تبدیل به یک فرصت طلایی به منظور برندینگ و بازاریابی شود.

از آنجایی که هر دو صنعت نیاز دارند تا بسته بندی که خریداری می‌کنند از نشت و تبخیر روغن پیشگیری و از قوطی روغن زیتون درون خود تا زمانی که به دست مشتری برسد، به خوبی محافظت نماید بنابراین لازم است برای سفارش آن به یکسری اصول اولیه توجه بسیاری نمایند که در ادامه‌ بررسی خواهیم کرد.

کارتن بسته بندی روغن زیتون

روغن زیتون به عنوان یکی از پر خاصیت‌ترین روغن گیاهی، از فشرده شدن میوه های درخت زیتون بدست می آید و فواید بسیار زیادی برای موها، پوست، دستگاه گوارش و قلب دارد.

کارتن بسته بندی روغن زیتون که حتی از لحاظ به  داشتی نیز بسیار محافظ خوبی است، میتواند از قوطی روغن زیتون شما با توجه به وزن آن در یکی از کارتن‌های لایه دار همچون: کارتن سینگل فیس، کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه محافظت نماید. اگر وزن بطری روغن پایین باشد میتوان از جعبه مقوایی استفاده نمود.

 

هدف از تهیه جعبه بسته بندی روغن زیتون

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کشورمان بیستمین تولید کننده زیتون و نوزدهمین تولید کننده بزرگ روغن زیتون در دنیا است، بنابرین سفارش کارتن بسته بندی روغن زیتون در ایران به عنوان یکی از موارد پر سود در کارخانه کارتن سازی شناخته می شود.

از آنجایی که بسته بندی اولیه ( قوطی یا پلاستیک) به تنهایی نمیتواند از تمام خواص و آسیب های احتمالی مانند نفوذ هوا، رطوبت و سایر مواد آلوده و مضر به روغن زیتون به صورت همزمان محافظت نماید، بنابراین جعبه‌های روغن زیتون که آنها را بسته بندی ثانویه نیز می نامیم، تولید شدند تا از کیفیت روغن زیتون تا ۱۰۰ درصد نگهداری نمایند.

همچنین جعبه‌های روغن زیتون نیز مانند سایر محصولات غذایی تنوع بالایی در تولید بسته بندی‌های خود دارند و تولید کنندگان میتوانند برای راحتی حمل و نقل خود به سفارش جعبه‌های دسته دار بپردازند یا انتخاب خود را به یک جعبه روغن زیتون قابل بازیافت که وزن کمتری نیز دارند، تغییر دهند.

چاپ و تبلیغ برروی جعبه مقوایی روغن زیتون

هر بسته بندی از کارتن میوه و خشکبار گرفته تا حبوبات و حتی کارتن بسته بندی روغن زیتون همگی باید به گونه ای طراحی و تولید شوند که بتوانند به راحتی مشتریان زیادی را برای خرید، جذب کنند لذا به منظور بازاریابی و فروش، فرآیند انواع چاپ کارتن وارد صنعت بسته بندی گردید.

ظاهر جعبه و درج برند یک کسب و کار رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند و هر دو عاملی ترغیب برانگیز برای تشویق مشتریان به خرید محصول و سهولت در فروش و حمل می‌باشند. به علاوه، شما میتوانید در کنار برند کسب و کار خود، حتی تاریخ تولید و طریقه مصرف روغن زیتون را نیز روی جعبه آن با فونت های مختلف درج کنید.

جعبه های روغن زیتون اغلب با دو چاپ افست و چاپفلکسو انجام میشوند، از آنجایی که طیف رنگی و وضوح برجستگی برند در چاپ افست بسیار بیشتر از چاپ فلکسو است، بنابراین میان تولید کنندگان محبوب تر است. همچنین، با چاپ افست میتوانید از خدمات پس از چاپ مانند سلفون، طلاکوب، نقره کوب و غیره نیز بهره ببرید.

سخن آخر …

در این محتوا سعی کردیم تا تمام نکات ضروری و مهم اهمیت خرید کارتن بسته بندی روغن زیتون را برای شما توضیح دهیم. با اینحال، اگر هنوز در مورد انواع کارتن‌های روغن زیتون سوالاتی در ذهن دارید، میتوانید با کارشناسان نارون کارتن از قسمت تماس با ما ارتباط گرفته تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *