جعبه کارتن جاروبرقی میتواند در بالاترین کیفیت با کارتن پنج لایه با ترکیب ورق درجه یک به صورت لمینتی با چاپ افست و طراحی گرافیکی بی نظیر تولید و ساخته شود و همچنین این موضوع میتواند کلا بر عکس باشد و یا پیچ در پیچ به صورتی که در یک مرحله مواد اولیه خوب و در یک مرحله بد به کار گرفته شود. در ادامه هم با مدل های مختلف و هم با نوع ساخت کارتن جاروبرقی آشنا خواهید شد.

کارتن جاروبرقی لمینتی

لمینت کردن کارتن نیاز به ماشین آلات مکانیزه دارد و بهترین حالت بسته بندی کارتنی محصولات به حساب می آید. شاید کمی قیمت تمام شده آن بالا باشد چون از چاپ افست بهره میبرد ولی هم چند صد برابر زیبایی به محصول هدیه میدهد و هم در جابجایی و نگهداری محصول کمک شایانی خواهد نمود. این دو موضوع اگر در بررسی هر فرد خرید کننده جای داشته باشد بی شک گزینه ای انتخاب می گردد که موضوعات یاد شده را پوشش دهد.

کارتن جاروبرقی فلکسویی

اگر طراحی درست صورت پذیرد کارتن های غیر لمینتی هم میتوانند برای خود جایگاهی در بازار داشته باشند. این نوع کارتن ها از چاپ فلکسو مستقیم روی کارتن بهره میبرند و به نسبت افست ازان تر بوده و فرآیند لمینت در آنها جایی ندارد.

مشخصات روی کارتن بسیار به خرید کننده و فروشنده کمک خواهد کرد تا نسبت به محصول اطلاعات کافی را سریع کسب نمایند و این موضوع بی تاثیر با فروش کالا نیست. اگر بتوانبد فروش خود را افزایش دهید به درآمد زیادی دست پیدا خواهید کرد و آن موقع میتوانید در بسته بندی کالا و محصولات هزینه بیشتری را در نظر داشته باشید.

سخن آخر …

اگر قصد سفارش کارتن جاروبرقی را دارید قبل از هر چیز می توانید از صفحه درباره ما دیدن کنید تا با تیم با تجربه کارتن ساز و جعبه ساز نارون کارتن آشنا شوید. شرکت بسته بندی نارون کارتن زیر نظر مدیران با تجربه در جهت تولید محصول با کیفیت و جلب رضایت مشتری توانسته اند نام این برند را در صدر لیست کارتن ساز های و جعبه ساز های ایران، تهران و کرج از نظر نگاه مشتری ثبت نمایند.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *